درباره روش افزایش قد گرو تالر داینامیک چه می دانید؟

در ذهن بسیاری از افراد شاید این سوال وجود داشته باشد که چطور می توان هورمون رشد را در بدن تحریک کرد؟ و یا به بیان واضح تر، چه راه ها و روش هایی برای بلندتر شدن قد آدمی وجود دارد؟

بیشتر افراد کوتاه قد، از کوتاهی قد خود ناراضی هستند؛ زیرا بلند قد بودن می تواند به دلایل زیادی دلیلی باشد برای ایجاد مطلوبیت بیشتر و یا حتی بالا رفتن اعتماد به نفس. وقتی قد بلند، بخش مهمی از زیبایی، جذابیت و یا حتی موفقیت در کار می شود، بسیاری از افراد هستند که حاضرند تنها برای چند سانتی متر بلندتر قد شان، کفش های پاشنه 10 سانتی پوشیده و یا از انواع گوناگون ماساژورهای کف پا استفاده نمایند! حتی در بعضی شرایط، افراد استخوان های پاهای خود را مورد عمل جراحی قرار می دهند تا اندکی به قدشان اضافه شود! بایستی این نکته را به شما متذکر شویم که اولین و مهمترین عارضه ی جراحی استخوان های پاها، دوره ی طولانی مدت نقاهت بعد از انجام عمل است که فرد باید تحت درمان و مراقبت قرار گیرد. همچنین وسایلی که در این روش در پاها قرار می گیرد بایستی حدود یک سال در بدن فرد باقی بماند تا در طول این مدت زمانی، فاصله ی بین استخوان ها پر به تدریح و به بهره گیری از روش های دیگر پر شود!

درباره روش افزایش قد گرو تالر داینامیک چه می دانید؟

روش افزایش قد گرو تالر داینامیک، یک روش جهانی و بین المللی (مورد استفاده در کشورهای اروپایی و کشورهای دیگری چون آمریکا، چین، ژاپن و…) است که به دور از سن افراد، سبب افزایش قد میلیون ها نفر شده است.

ستون فقرات چیزی در حدود 35 درصد از قد هر فرد را تشکیل می دهد؛ دیسک های غضروفی در میان 24 مهره ستون فقرات قرار گرفته اند و به محافظت از ستون فقرات در برابر شوک ها و ضربات وارده می پردازند. در ستون فقرات بیشتر از 95 درصد از مردم کره ی زمین، قوسی وجود دارد که خود این افراد از وحود آن بی اطلاع هستند! همچنین در قسمت کمر این افراد، فرورفتگی و گودی بیش از حد طبیعی نیز دیده شده است.چنانچه بتوان این خمیدگی ستون فقرات را بدون توجه به سن فرد موردنظر، از بین برد و میزان گودی کمر را به حد نرمال خود رساند، بی شک به میزان قابل توجهی (حداقل حدود 5 سانتیمتر) قد فرد بلند تر خواهد شد.

روش افزایش قد گرو تالر داینامیک، روشی است 100 درصد موثر و کارساز که در آن بدون نیاز به دارو و انجام عمل جراحی خاص، حرکات ترکیبی از حرکات یوگا و حرکات کششی برای اصلاح گودی کمر و خمیدگی ستون فقرات، گنجانده شده است. حرکات موجود در روش افزایش قد گرو تالر داینامیک، به طور موضعی تاثیر بسیار چشمگیری بر روی مفاصل و استخوان های آدمی دارد؛ به صورتی که شما می توانید تنها با انجام این حرکات ورزشی، حداقل به میزان 5 سانتیمتر به قد خود اضافه کنید. لازم به ذکر است انجام این روش در سنین نوجوانی و جوانی می تواند حتی به میزان بیش از 10 سانتیمتر نیز در رشد قد شما تاثیر گذارد.

 

ما اموزش کاملی را برای افزایش قد با روش گرو تالر داینامیک برای شما تهیه کرده ایم که میتونید این محصول را از فروشگاه دریافت نمایید.

لینک محصول

برای خرید این محصول لطفا اینجا کلیک کنید