معرفی و مقایسه 10 همکاری در فروش فایل برتر سال 97

معرفی و مقایسه 10 همکاری در فروش فایل برتر سال 97

شروع یک کسب و کار و سرمایه ی اولیه؛ چالشی که می توان گفت امروزه بسیاری از جوانان را به خود درگیر کرده است! درست است؛ شما برای آغاز یک کسب و کار بایستی سرمایه اولیه ی قابل توجهی را داشته باشید تا بتوانید اساس و پایه ی کارتان را مهیا کنید. اما در این وضعیت برخی استثناها نیز وجود دارد؛ برای نمونه کسب درآمد از فضای مجازی و اینترنت. بازار کار همواره و همیشه برای افراد خلاق و نوآور مهیا و حاضر بوده است؛ فرصت هایی که می توان به سادگی با تلاش و پشتکار از آن ها بهره جست و  کسب و کار موفقی راه‌اندازی کرد. توجه داشته باشید در حال حاضر، شروع کسب و کار اینترنتی بهترین بستر برای کسب درآمد با هر میزان از سرمایه‌ (ولو حتی بدون سرمایه ی اولیه نیز!) است.

یکی از بسترهای ایده آل برای راه اندازی و شروع کسب و کار اینترنتی، راه اندازی فروشگاه های فروش فایل است؛ یا به بیان درست تر راه اندازی فروشگاه های فروش محصولات دانلودی. این نکته را بدانید که در روش کسب درآمد از فروش محصولات دانلودی و یا حتی سیستم های همکاری در فروش فایل، سقف درآمد شما کاملا به تلاش شخصی شما بستگی دارد و به هیچ عنوان نمی توان برای آن محدودیتی قائل شد؛ بفروشید، بفروشید و از درآمد خود لذت ببرید.

همه ی ما در طول زندگی خود، جزوات، تحقیقات و مطالب آموزشی بسیار زیادی را تهیه می کنیم که بعد از مدت زمانی، برای خودمان دیگر استفاده خاصی ندارند و شاید بتوان گفت که بلااستفاده خواهند بود! اما همین جزوات، تحقیقات و مطالب آموزشی برای دیگران می تواند بسیار سودمند واقع گردد. در حقیقت شما کلی جزوه، مقاله، تحقیق، پایان نامه و مهارت های ارزشمند دارید که می توانید آن ها را به محصولات دانلودی تبدیل کرده و برای فروش عرضه نمایید.

سیستم های همکاری در فروش فایل و محصولات دانلودی با فراهم ساختن بستر مناسب و ایده آل برای فروش فایل و نیز محصولات دانلودی، این امکان را برای  شما فراهم می سازند که بتوانید فایل های قابل دانلود خود را برای فروش بر روی فضای مهیا شده توسط آن ها، ارائه نمایید. سیستم های همکاری در فروش تمامی این کارها را به صورت حرفه ای و رایگان برای شما انجام می دهند و تنها در بخشی از سود شما شریک خواهند شد. برای مثال، از هر محصولی که فروخته می شود، مبلغی (برای مثال حدود ۲۰%) را به عنوان پورسانت خود بر می دارند.

شما فایل های خود را در سایت های همکاری در فروش فایل بارگذاری می کنید و این سیستم ها سعی می کنند تمام اصول مربوط به طراحی، تبلیغات، سئو و غیره را در بسترهای خود لحاظ کنند تا محصولات شما دیده شود و به فروش برسد؛ فراموش نکنید مهمترین و اساسی ترین وظیفه شما در این قبیل سیستم ها، فقط و فقط فراهم سازی محصولات پر بازدید و مورد نیاز است.

در این مقاله، 10 سیستم فروشگاه ساز و همکاری در فروش فایل و محصولات دانلودی را برای شما معرفی و مقایسه خواهیم کرد؛ با ما همراه باشید.

 

سیستم فروشگاه ساز رایگان زپو

زپو یک سایت فروش محصولات دانلودی می باشد که کار خودش را از سال 1394 اغاز کرده است .

سیستم فروشگاه ساز رایگان فایل سل

فایل سل (آغاز فعالیت از تابستان 1392) به رایگان یک فروشگاه اختصاصی با مدیریت کامل و قوی را به شما ارائه می کند، که قابلیت دسته بندی و ایجاد محصول را داراست. سیستم فایل سل 7000 مگابایت فضای رایگان را در اختیار شما می گذارد تا هر فایلی که مایل هستید را آپلود کنید و در فروشگاه خود به فروش بگذارید. این سیستم فروشگاه ساز در دو بخش مجزا به پشتیبانی مدیران فروشگاه و همچنین رسیدگی به مشکلات خرید و دانلود مشتریان فروشگاه شما می پردازد. همچنین نکته جالب توجه دیگر در رابطه با این سیستم این است که فایل سل از ساعت 9 صبح تا 24 شب، هر دو ساعت درخواست های تسویه حساب فروشگاه ها را به صورت واریز بانکی انجام می دهد.

برخی از خدمات ایده آل این سیستم عبارتند از: مانیتورینگ آپ تایم، استفاده از سرور اختصاصی، مانیتورینگ فروش، بک آپ گیر منظم، نسخه تلگرام و مهمتر از همه موارد فوق، ارائه گواهینامه  SSL معتبر بین المللی برای همه فروشگاه ها (فراهم ساختن فروشگاه امن برای آسودگی خاطر مشتریان).

شما در این سیستم می توانید کدتخفیف تعریف کنید؛ به این صورت که مشتری با وارد کردن کد تخفیف اختصاص یافته از قیمت پایین تری برخوردار می شود و می تواند خرید خود را انجام دهد.

فایل سل یک سایت یا فروشگاه مستقل به آدرس اختصاصی yourname.sellfile.ir را در اختیار شما قرار می دهد که شما حتی می توانید بعدها با اتصال دامنه شخصی خود به فورکیا آن را به یک سایت کامل تبدیل نمایید. همچنین توجه داشته باشید فایل سل بابت فروش هر فایل و محصول دانلودی شما، فقط و فقط 25 درصد کارمزد را از مبلغ فروش فایل کسر نموده و 75 درصد باقی مانده را به حساب شما اعمال می نماید (درصورتی که فایلی فروش نرود، به هیچ وجه مبلغی کسر یا گرفته نخواهد شد)

سیستم فروشگاه ساز رایگان فورکیا (سیستم سایت ساز رایگان و سیستم وبلاگ دهی)

شما می توانید در وب سایت فورکیا با ساده ترین و راحت ترین روش ها و بدون نیاز به آموزش و تنها با چند کلیک ساده، سایت و یا فروشگاه خود را به صورت حرفه ای ایجاد نمایید و در صفحات اول گوگل قرار گیرید؛ در قسمت سایت ساز رایگان شما می توانید مطالب، مقالات، خاطرات، اشعار، مطالب آموزشی، اخبار و هر نوع مطلب رایگانی را در سایت خود قرار دهید. یا می توانید فایل های خود را برای فروش گذاشته و کسب درآمد نمایید.

فورکیا یک سایت یا فروشگاه مستقل به آدرس اختصاصی YourName.4kia.ir را در اختیار شما قرار می دهد که شما حتی می توانید بعدها با اتصال دامنه شخصی خود به فورکیا آن را به یک سایت کامل تبدیل نمایید؛ به طوری که کسی متوجه قدرت گرفتن آن از فورکیا نشود و دامنه آن به صورت YourDomain.ir یا YourDomain.com یا … شود.

توجه داشته باشید وب سایت فورکیا بابت فروش هر فایل و محصول دانلودی شما، فقط و فقط 13 درصد کارمزد را از مبلغ فروش فایل کسر نموده و الباقی را به حساب شما واریز می نماید (درصورتی که فایلی فروش نرود، به هیچ وجه مبلغی کسر یا گرفته نخواهد شد) همچنین تسویه حساب در وب سایت فورکیا به صورت کارت به کارت و پایا می باشد.

روش های کسب درآمد در وب سایت فورکیا:

فروش فایل

می توانید فایل های گوناگون خود را مثل مقالات، جزوه، نرم افزار، تحقیق، پروژه، مقالات آموزشی، نقشه، قالب سایت و وبلاگ و یا هر فایل کاربردی دانلودی دیگری را در سایت خود برای فروش قرار داده و از فروش آن ها کسب درآمد نمایید.

زیر مچموعه گیری

می توانید برای فروشگاه خود، زیرمجموعه جمع کرده و در درآمد زیر مجموعه های خود شریک شوید (یک درآمد مادالمعمر و همیشگی).

و پورسانت حاصل از بازاریابی محصولات دیگران

 

 

 

سیستم فروشگاه ساز رایگان فایل 24

فروشگاه ساز رایگان فایل 24 یک فروشگاه اختصاصی رایگان با مدیریت کامل به شما ارائه می کند؛ این فروشگاه قابلیت دسته بندی و ایجاد محصولات گوناگون را دارد. همه کارها اعم از طراحی، تبلیغات، سئو و غیره در سایت فایل 24 انجام می شود و شما نیاز به هیچ دانش فنی یا تهیه ملزومات اولیه ندارید. این سیستم فروشگاه ساز همچنین دارای سیستم پشتیانی مشتریان یعنی فراهم سازی بستر پشتیبانی مشتریان و سیستم حرفه ای پرسش و پاسخ می باشد. در این سایت اگر فایلی برای فروش ندارید، می توانید با تبلیغ و اطلاع رسانی محصولات سایر فروشگاه ها و فروشندگان به ازای هر فروش که با تبلیغ و معرفی شما انجام می شود، پورسانت بازاریابی مشخصی را دریافت کنید.

نکته مهم دیگر این است که در این سایت تا اخر زمستان سال 1396 هیچ کارمزد و هزینه ای بابت فروش محصول از شما دریافت نخواهد شد و  کل سود حاصل از فروش محصول برای شما خواهد بود.

سیستم فروشگاه ساز رایگان فایل ناب

فایل ناب به کاربران خود یک فروشگاه اختصاصی رایگان با مدیریت کامل ارائه می کند. سیستم فروشگاه ساز رایگان فایل ناب با هدف درآمدزایی برای دانشجویان، محققان و … کار خود را از مهر ماه 94 شروع کرده است.

فایل ناب یک سایت یا فروشگاه مستقل به آدرس اختصاصی www.myshop.FileNab.com را در اختیار شما قرار می دهد که شما حتی می توانید بعدها با اتصال دامنه شخصی خود به فایل ناب آن را به یک سایت کامل تبدیل نمایید؛ به طوری که کسی متوجه قدرت گرفتن آن از فایل ناب نشود و دامنه آن به صورت www.myshop.com شود. در این سیستم شما می توانید قالب فروشگاه های خود را ویرایش کنید، اخبار و مطالب خود را در فروشگاه ثبت کنید، موضوعات و صفحات جدید اضافه کرده و حتی در مسابقات سایت شرکت کنید؛

از دیگر امکانات و مزایای این سیستم فروشگاه ساز رایگان می توان به:

امکان ثبت بی نهایت محصول دانلودی، ارائه هاست نامحدود رایگان برای محصولات دانلودی، امکان پشتیبانی سریع از طریق تیکت، امکان ارائه نمودار فروش و همچنین مشاهده لیست سفارشات پرداخت شده و سفارشات پرداخت نشده.

توجه داشته باشید وب سایت فایل ناب بابت فروش هر فایل و محصول دانلودی شما در هر بار فروش، 20 درصد از قیمت محصول برای سایت، 15 تا 75 درصد به انتخاب شما (صاحب فایل) برای بازاریاب و مابقی برای شما اختصاص می دهد.

این نکته نیز بایستی یادآوری شود که اگر کاربری با لینک زیرمجموعه گیری شما در سایت عضو شود ، به ازای هر فروش او مبلغ 100 تومان پاداش برای شما واریز خواهد شد (مبلغ این پاداش از کسی کسر نمی شود، بلکه مدیریت سایت آن را به عنوان پاداش به کاربر می دهد).

 

 

سیستم فروشگاه ساز رایگان فارس فایل

فارس فایل در سال 1392 بصورت ساده و اولیه افتتاح شد؛ و در سال 1393 این سیستم سایت به طور رسمی با طراحی نوین و بصورت حرفه ای آغاز به کار کرد.

فارس فایل یک فروشگاه مستقل به آدرس اختصاصی yourname.farsfile.ir را با حجم و پهنای باند نامحدود در اختیار شما قرار می دهد. توجه داشته باشید در این سیستم فروشگاه ساز، تمام امکانات فروشگاه اعم از فضای هاست و پهنای باند، درگاه پرداخت اینترنتی جهت فروش فایل، سامانه پیامک سایت، پشتیبانی و… به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد. شما چنانچه محصول دانلودی خاصی نداشته باشید، می توانید با بازاریابی محصولات و فایل های دیگر فروشندگان، در سایت خود، تلگرام، اینستاگرام و… به ازای هر فروش که با معرفی شما انجام شود، پورسانت مشخصی را دریافت نمایید و همچنین می توانید با زیرمجموعه گیری نیز درآمدزایی کنید!

توجه داشته باشید وب سایت فارس فایل بابت فروش هر فایل و محصول دانلودی شما، فقط و فقط 20 درصد کارمزد را از مبلغ فروش فایل کسر نموده و الباقی را به حساب شما واریز می نماید. تسویه حساب در این سیستم فروشگاه ساز، منظم، بسیار دقیق و در حداقل زمان ممکن و با کمترین میزان سقف برداشت بدون محدودیت زمانی  انجام می شود. همچنین در این سیستم فروشگاه ساز، هر ماه بطور منظم یک مسابقه بازاریابی با جوایز نقدی برگزار می شود!

 

فروشگاه ساز و سایت ساز نفیس فایل

فروشگاه ساز و سایت ساز نفیس فایل با چند کلیک ساده  یک فروشگاه اختصاصی رایگان با مدیریت کامل و جامع به شما ارائه می کند؛ نفیس فایل ترکیبی از سه سیستم سایت ساز، فروشگاه ساز فایل و همچنین فروشگاه ساز فروش محصولات می باشد. این سیستم فروشگاه ساز و سایت ساز با تکنیک های خاص و جدید برای سایت شما تبلیغ نموده و به افزایش بازدید و افزایش فروش محصولات کمک شایانی می نماید (این تکنولوژی برای اولین بار در ایران اجرایی می گردد).

نفیس فایل یک سایت یا فروشگاه مستقل به آدرس اختصاصی yourname.nafisfile.com را با امکان پارک دامین اختصاصی با تمامی امکانات مورد نیاز به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

وب سایت نفیس فایل بابت فروش هر فایل و محصول دانلودی شما، فقط و فقط 25 درصد کارمزد را از مبلغ فروش فایل کسر نموده و الباقی را به حساب شما واریز می نماید (درصورتی که فایلی فروش نرود مبلغی کسر یا گرفته نمی شود).

برخی از امکانات رایگان فراهم شده توسط نفیس فایل برای شما کاربران به شرح زیر است: فضا و پهنای باند نامحدود، درگاه پرداخت اینترنتی جهت فروش فایل، زیردامنه اختصاصی و…

 

سیستم فروشگاه ساز فایلود

فایلود وب سایت خرید و فروش مشارکتی مقالات، جزوه، نرم افزار، تحقیق، پروژه، مقالات آموزشی، نقشه، قالب سایت و وبلاگ و یا هر فایل کاربردی دانلودی می باشد. در این وب سایت، علاوه بر فروش مستقیم فایل و محصولات دانلودی، می توان با بازاریابی محصولات دیگر فروشندگان از پورسانت فروش فایل ها و یا با زیر مجموعه گیری، به راحتی درآمدزایی نمایید؛ کاربران می توانند محصولات مورد نیاز خود را به راحتی از طریق درگاه امن بانک ملت خرید و سپس دانلود نمایند؛ پس از هر خرید یک نسخه از فایل همزمان به ایمیلشان ارسال میگردد.

در این سیستم، پس از هر بار فروش فایل و محصول دانلودی، 25 درصد از مبلغ تعیین شده سهم سایت (هزینه های سایت شامل: پرداخت مالیات + نگهداری و پشتیبانی از سرور + کارمزد درگاه پرداخت آنلاین + بازاریابی و تبلیغات + برگزاری مسابقات + سامانه پیامکی سایت) و همچنین پس از احتساب پورسانت بازاریابی (نرخ پورسانت ها 10 الی 60 درصد قیمت فایل ها می باشد که توسط (شما) فروشندگان تعیین شده است)، باقی مبلغ مربوطه بلافاصله در حساب شما ثبت واریز می گردد. همچنین در این وب سایت مسابقات بازاریابی به صورت منظم و ماهانه برگزار شده و به بازاریابان برتر (چهار نفر اول) جوائز نقدی اهدا می شود.

در رابطه با شرایط زیرمجموعه گیری نیز؛ در این سایت با جذب هر زیرمجموعه با هر بار فروش محصول توسط زیرمجموعه شما (به عنوان بازاریاب) و یا فروش هر محصول از فروشنده ­های فایل، مبلغ 100 تومان به حساب شما افزوده خواهد شد.

نکته مهم دیگری که بایستی اضافه کنیم این است که
شما می توانید در هر روز هفته با ورود به سیستم، درآمد حاصل از فعالیت خود را درخواست برداشت نمایید؛ و این درخواست برداشت در اسرع وقت (حداکثر تا 48 ساعت) به حساب بانکی شما واریز و مشخصات رسید بانکی در پنل شما ثبت می گردد. توجه داشته باشید جهت ثبت درخواست برداشت درآمد بایستی مبلغ قابل برداشت شما حداقل 10000 تومان باشد.

سیستم فروشگاه ساز سل یو

سل یو به رایگان یک فروشگاه اختصاصی با مدیریت کامل به شما ارائه می کند؛ و شما می توانید بدون هیچ هزینه ای و با چند کلیک ساده صاحب یک کسب و کار اینترنتی شده و فایل های ارزشمند خود را (جزوه، نرم افزار، تحقیق، پروژه، مقالات آموزشی، نقشه، قالب سایت و…) برای عرضه به خریداران ارائه کنید. سیستم سل یو برای هر فروش موفق شما 30 درصد کارمزد دریافت می کند؛ یعنی اگر شما 1000 تومان فروش داشته باشید، 700 تومان را شما دریافت می کرده و 300 تومان را سل یو به عنوان کارمزد کسر می کند. همچنین در قسمت پورسانت بازاریاب،  بایستی مبلغ مورد نظر خود را از 30 درصد تا 75 درصد (توجه داشته باشید کمتر یا بیشتر از این تعیین کنید با خطای سیستم مواجه خواهید شد) وارد کنید.

لازم به یادآوری است در این سیستم، پشتیبانی سایت به صورت شبانه روزی جوابگوی سوالات و مشکلات کاربران و همچنین خریداران می باشد.

سیستم فروشگاه ساز آفمس

سیستم همکاری در فروش فایل آفمس از سال 1394 اغاز کرده است