اموزش کسب درامد از تلگرام 2018

اموزش کسب درامد از تلگرام

شاید شما نیز بسیار این موضوع را شنیده باشید! کسب درآمد از تلگرام! برخی از افراد این امکان را باور نمی کنند و برخی دیگر کنجکاو شده و تصمیم میگیرند راه ها و روش های کسب درآمد از تلگرام را بیاموزند. در این مطلب با ما همراه باشید؛ آموزش های آسانی را برای شما آماده کرده ایم.

پیام رسان تلگرام  (Telegram) در ۱۴ آگوست ۲۰۱۳ برای گوشی های آیفون راه اندازی شد و توسط پاول و نیکلای دوروف، دو برادر روسی پشتیبانی می‌شود. پاول پشتیبانی مالی و ایدئولوژیک و نیکلای مسوولیت بخش تکنولوژی در تلگرام را بر عهده دارد؛ مقر اصلی این پیام رسان، شهر برلین در کشور آلمان است.

 

 

تلگرام (برنامه پیام‌رسان از طریق اینترنت) مسنجر بسیار محبوب و پرمخاطبی است که تمرکز خود را بر روی سرعت انتقال پیام و امنیت آن ها گذاشته است. این نرم افزار دارای کارایی‌های متعدد بوده و برای پلفتروم‌ های زیادی ارائه شده است. با پیام رسان تلگرام شما می‌توانید عکس، ویدئو، متن و هر نوع فایل موردنظر خود را ارسال نمایید.

توجه داشته باشید اگر  به دنبال بالاتر بردن امنیت پیام رسان خود هستید، می‌توانید به تنظیمات برنامه مراجعه کرده و امنیت آن را بالاتر ببرید. شما می‌توانید گفت‌وگوهای خصوصی داشته باشید و قابلیت از بین رفتن خود به خودی پیام ها را در آن فعال نمایید؛ همچنین شما می توانید برای پیام رسان تلگرام خود رمز عبور قرار دهید. کاربران در کشور ما از پرمصرف ‌ترین کاربران این پیام رسان (حدود ۴۰ میلیون کاربر ایرانی) هستند (گسترش این برنامه پیام رسان به حدی رسیده است که چیزی حدود ۶۰ درصد از پهنای باند اینترنت در ایران فقط به اپلیکیشن تلگرام تعلق یافته است)!

 

درباره کسب و کارهای تلگرامی مدتی است به وفور میشنویم و میخوانیم! شاید باور کردنی نباشد ولی کانال هایی هستند که درآمد های خیلی بالایی دارند! به این نکته توجه داشته باشید که کسب درآمد از تلگرام در موضوعات مختلف با توجه به تخصص و علاقه شما امکان پذیر است. بهترین راه برای کسب درآمد از پیام رسان تلگرام ایجاد کانال با موضوعی خاص است. چون اعضای این کانال ها، مشتریان واقعی شان هستند و همینطوری برای سرگرمی عضو کانال نشده اند، به خاطر دلیل اعضای واقعی دارند و همین اعضای واقعی هستند که مشتریان وفادار شده و این یعنی روشی برای کسب درآمد از تلگرام!

به این موضوع توجه داشته باشید برای راه اندازی کانال تلگرامی خود نیاز به ایده ناب و یا کاملا جدیدی ندارید! شما می توانید از ایده هایی که قبلا بوده استفاده کنید؛ تنها نکته مهم این است که ایده شما کامل تر و جامع تر از بقیه باشد.

به شما توصیه می کنیم حتما و حتما صبور باشید! در ابتدای راه اندازی کانال خود به هیچ وجه به فکر کسب درآمد نباشید؛ در ابتدا اعضای کانال شما کم است و شما بایستی به فکر جذب اعضا باشید. بهتر است در ابتدا خدمات کانال شما، رایگان باشد. این اتفاق سبب جذب مخاطب بیشتر و همچنین شناخته شدن توسط دیگر افراد خواهد شد. پس از گذشت زمان و بالا رفتن تعداد اعضای کانال تان، میتوانید تبلیغات دیگری را نیز در کانال خود درج کنید اما به این نکته توجه داشته باشید که تبلیغات بایستی با موضوع و ایده کانال شما همخوانی و هماهنگی داشته باشند، در غیر اینصورت پس از گذشت مدت زمانی، تعداد اعضای کانال شما دچار ریزش چشمگیری خواهد شد.

 

شاید دانستن این مورد نیز برایتان عجیب باشد اما  URL های خوب همچون دامین های اینترنتی، در تلگرام خرید و فروش می شود؛ یعنی آدرس کانال خوب هم مشتری خودش را دارد! آن طور که فعالان این حوزه به ما گفته اند، بیشترین مبلغی که در این مورد تا به حال علنی شده است، مبلغ 5 میلیون تومان بوده است!

شما می توانید از سرویس های کوتاه کننده لینک نیز استفاده کنید؛ سرویس کوتاه کننده لینک، سرویسی است که شما می توانید لینک مورد نظر خود را کوتاه کرده و شکل ظاهری لینک را عوض کنید. بسیاری از سرویس های کوتاه کننده لینک هستند که در ازای هر کلیک بر روی لینک کوتاه شده، مبلغ معینی را می پردازند. البته توجه داشته باشید هر سایت، تعرفه های متفاوتی را ارائه میدهد و همچنین مبلغ پرداختی به ازای هر کلیک مقدار قابل توجهی نیست! تنها هنگامی که تعداد کلیک ها بر روی لینک کوتاه شده به تعداد قابل توجهی افزایش یابد، کسب درآمد از آن نیز چشمگیر و قابل توجه خواهد بود.

 

برای شما بازدیدکنندگان عزیز یک اموزش جامع کسب درامد از تلگرام را تهیه کرده ایم درصورت تمایل میتوانید اموزش را از لینک زیر تهیه فرمایید.

 

روی تصویر زیر کلیک کنید تا به اموزش کسب درامد از تلگرام منتقل بشید.