اموزش ساخت یا حذف اکانت تلگرام 2018

پنجره ی Your Phone  پیش شماره کشور خود (ایران 0098) را انتخاب و شماره تلفن خود را وارد نمایید.

سپس بایستی کدی را که توسط پشتیبانی تلگرام به شماره موبایل تان ارسال میشود (بصورت پیام کوتاه) را در قسمت Code وارد و تیک بالای صفحه را انتخاب کنید. چنانچه کد وارد شده صحیح باشد به بخش بعدی منتقل می شوی؛ در این قسمت با وارد کردن نام و نام خانوادگی، ثبت نام شما به پایان می رسد.

آموزش حذف اکانت در پیام رسان تلگرام

 

در ابتدا توجه داشته باشید با دیلیت کردن حساب خود تمام چت ها و گروه ها برای شما پاک خواهد شد؛ در صورتی که شما از برنامه Log out کنید و مجدد وارد برنامه شوید، هیچ چت یا گروهی پاک نخواهد شد.

 

برای حذف اکانت تلگرام خود بایستی ابتدا به سایت رسمی پیام رسان تلگرام مراجعه کنید؛ سپس به قسمت حذف اکانت رفته و شماره موبایل خود را (همان شماره ای که میخواهید تلگرامش را حذف نمایید)، در قسمتYour Phone Number وارد نمایید و سپس  Nextرا انتخاب کنید.

اکنون یک پیام حاوی یک کد رمز در تلگرام برای شما ارسال می شود که بایستی این کد رمز را بصورت دقیق و با رعایت حروف بزرگ و کوچک در سایت تلگرام وارد کنید.

پس از وارد کردن کد رمز، گزینه Sign in را انتخاب نمایید. در این مرحله پیام رسان از شما میخواهد که دلیل حذف اکانت خود را یادداشت نمایید (این مرحله اختیاری است)؛ سپس Done  را انتخاب کنید. در مرحله آخر یک پنجره کوچک باز می شود که در صورت اطمینان از حذف اکانت خود، گزینه قرمز رنگ Yes, delete my account  را انتخاب نمایید. اکانت تلگرام شما با موفقیت حذف شد.