اموزش افزایش بازدید پست تلگرام 2018

به جرات میتوان گفت این روزها اکثریت مردم جامعه ایران، از پیام رسان رایگان تلگرام استفاده می کنند؛ پیام رسان امن و سریع. تلگرام برای بسیاری از کاربران در ارتباطات تجاری جایگزین ایمیل شده است. در تعریف پیام رسان تلگرام اینطور میتوان گفت: شبکه ای اجتماعی که کاربران اینترنت با استفاده از شماره ی تلفن همراه یکدیگر و یا وارد کردن آیدی یکدیگر می توانند با هم ارتباط برقرار کنند و در آن به مکاتبه بپردازند. همچنین می توانند از فایل های صوتی و تصویری نیز به یکدیگر ارسال نمایند.

براساس آخرین آمار و اطلاعات مرکز فناوری اطلاعات و رسانه ‌های دیجیتال کشور، ضریب نفوذ فضای مجازی در ایران ۸۲ درصد است! این ضریب نفوذ معادل با ۶۵.۵ میلیون نفر است که ۴۳ درصد استفاده‌کنندگان اینترنت، کاربران تلفن همراه هستند. آمار جالب توجه دیگری که دانستن آن خالی از لطف نیست این است که در پیام رسان تلگرام ۱۸۰ میلیون کاربر وجود دارد که ۵۰ میلیون نفر از این جامعه را ایرانیان تشکیل می دهند؛ همچنین لازم به ذکر است در تلگرام ۷۵۰ هزار کانال فارسی زبان وجود دارد؛ میزان بازدید روزانه از کانال های تلگرام ۲.۷ میلیارد بازدید است (عددی بسیار قابل توجه!).

از مزیت هایی که پیام رسان تلگرام نسبت به دیگر نرم افزار های اینترنتی دارد، علاوه بر امنیت و سرعت بالای آن، امکان ایجاد کانال و گروه می باشد.

اگر تاکنون در کانال های پیام رسان تلگرام دقت کرده باشید خواهید دید در زیر پست ها یک علامت چشم همراه با یک عدد قرار دارد؛ این علامت چشم و نیز عدد کناری آن نشان دهنده ی تعداد بازدید از پست مورد نظر توسط اعضای کانال و یا دیگر افراد می باشد. توجه داشته باشید هر چه این عدد بالاتر باشد، یعنی تعداد افراد بیشتری از این پست دیدن کرده اند و پست موردنظر پر بازدید بوده است.

بعضی از کانال های تلگرام برای اینکه این عدد را بالا ببرند از افراد میخواهین که با کانال آنها همکاری کنند و پست های خود را در اختیار آنها قرار میدهند تا افراد با انتشار آن در گروهها و کانالها خود این عدد را بالا ببرند و ضمن کمک به افزایش ممبر کانال تعداد بازدید پست ها را افزایش دهند.

توجه داشته باشید هر چه پست های یک کانال بازدید بیشتری داشته باشد (عدد کنار علامت چشم بیشتر باشد)، یعنی آن کانال معتبرتر بوده و اعضای واقعی آن بیشتر است.

راه های گوناگونی برای افزایش بازدید پست های یک کانال تلگرامی وجود دارد؛ برای نمونه می توان با بازنشر پست ها و مطالب کانال خود در دیگر گروه ها، تعداد بازدیدهای آن را افزایش داد. با اطمینان میتوان گفت تنها ترین و مطمئن ترین روش برای افزایش بازدید پست های یک کانال تلگرام، انتشار پست های مفید و قابل توجه است؛ با این کار به سادگی پست ها مورد توجه اعضای کانال قرار گرفته و آن ها با بازنشر آن پست ها در بین دوستان و آشنایان خود، سبب افزایش تعداد بازدید و حتی افزایش تعداد اعضای آن کانال تلگرام نیز می شوند.

مدیران برخی از کانال های تلگرامی سعی می کنند با ترفند افزایش بازدید رایگان و یا حتی به ازای پرداخت مبلغ، این اعتبار را برای کانال خود افزایش دهند!