با اسرار موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی آشنا شوید

با اسرار موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی آشنا شوید

کسب درآمد ایده آل و چشمگیر از اینترنت و همچنین دانستن رموز و اسرار موفقیت در آن، امروزه به یکی از مهم ترین نکات و بایدها تبدیل شده و ذهن بسیاری از افراد جامعه را به خود درگیر نموده است. بهتر است بدانید راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی، کار آسانی نیست! و به مهارت ها و تخصص هایی نیاز دارد. به همین سبب بسیاری از صاحبان کسب و کارهای اینترنتی با سهل انگاری این موضوع، در کسب و کار خود با شکست مواجه می شوند! و نمی توانند موفقیت مورد انتظار خود را کسب نمایند. امروزه بسیاری از مردم جامعه، اطلاعاتی را در رابطه با کسب و کارهای اینترنتی و همچنین چگونگی راه اتدازی آن ها می دانند! اما با اسرار موفقیت در آن ها و کسب درآمدهای بسیار چشمگیر آشنا نیستند! دقت داشته باشید کارآفرینانی هستند که با فعالیت خود در اینترنت، درآمدهای هنگفت و بسیار زیادی را کسب کرده اند و در این میان عده ای نیز با شکست سختی مواجه شده اند و هیچ درآمد و سودی را کسب نکرده اند! توجه داشته باشید چنانچه شما می خواهید با کسب و کار خود، سهم قابل قبولی از بازار چندین میلیارد دلاری کسب و کارهای اینترنتی را به خود اختصاص دهید، بایستی اسرار موفقیت را بدانید و آن ها را به کار گیرید؛ بایستی حرفی نو برای گفتن داشته باشید.

در دنیای امروز، اینترنت محلی است سرشار از پول نقد و ثروت! و در این بین، بازاریابان اینترنتی تلاش می کنند تا سهم بیشتر و بهتری را از این بازار کلان، به خود و کسب و کار خود اختصاص دهند! اما بهتر است بدانید تنها 20 درصد از این بازاریابان و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی، 80 درصد از ثروت موجود در اینترنت را به دست می آورند!

چنانچه شما دوست دارید جزوی از این 20 درصد افراد باشید که کسب درآمد اینترنتی موفقی دارند و در این بین به درآمدهای میلیونی و گاه میلیاردی دست یافته اند! بایستی با اصول و نکات مهم موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت آشنا باشید و مهارت های لازم را بدانید. شما بایستی بتوانید راهی را که یک کارآفرین موفق طی کرده است را شناسایی نمایید و شما نیز به همان شیوه و منطق کسب و کار خود را پایه گذاری نمایید. البته منظور از جمله ی قبل این نیست که کسب و کار خود را از دیگر کسب و کارهای الگوبرداری یا کپی کاری نمایید! بلکه بایستی با دقت در آن ها و همچنین تحلیل آن ها، دستورالعمل های موفقیت‌شان را بدانید و بیاموزید.

سوالی که در این بین مطرح می شود این است که علل کسب درآمد کلان از اینترنت و همچنین اسرار و دستورالعمل های موفقیت کارآفرینان پولساز و موفق در اینترنت چیست؟ شاید برای‌تان جالب باشد که بدانید تنها دلیل موفقیت این دسته از افراد، تلاش و خود باوری و صبر است. در طی چند سال گذشته تا به امروز، کسب درآمد از اینترنت رشد موفق و چشمگیری را به خود دیده است؛ به صورتی که امروزه راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی، به دغدغه ی بسیاری از افراد جامعه بدل شده است. کسب درآمد از اینترنت یکی از بهترین و آسوده ترین کارهایی است که می توان با بهره گیری از آن به درآمدزایی رسید؛ همچنین این روش کسب درآمد در خانه نیز امکان پذیر است! شما حتی می توانید با راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی درست، به فکر درآمدهای میلیونی نیز باشید. متاسفانه بسیاری از افرادی که به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستند، اطلاعات لازم و کافی پیرامون این موضوع ندارند! و حتی از مزیت های این روش کسب درآمدی و پتانسیل های مفید آن نیز به خوبی مطلع نیستند!

 

در ادامه ی این مطلب به معرفی روش های موثر و مفید در کسب درآمد از اینترنت خواهیم پرداخت؛ با ما همراه باشید.

1

کسب درآمد از اینترنت با فروش محصولات فیزیکی

یکی از نمونه های بسیار موفق فروش محصولات فیزیکی در اینترنت، فروشگاه اینترنتی دیجی کالا می باشد که بسیاری از افراد نیز به دنبال راه اندازی چنین فروشگاهی هستند! اما برای راه اندازی چنین کسب و کاری، به سرمایه ی قابل توجهی نیاز است! این سرمایه از کجا تامین خواهد شد؟

توجه داشته باشید شما می توانید بدون داشتن سرمایه اولیه و تحمل دردسرهای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، کسب درآمد داشته باشید! برای داشتن درآمد اینترنتی، الزامی برای داشتن انواع محصولات در انبارتان وجود ندارد! شما می توانید محصولات و خدمات دیگران را در وبلاگ یا وب‌سایت خود معرفی نمایید؛ و آن هنگام که سفارشی را دریافت کردید، محصول سفارش داده شده را از آن ها (تولید کننده یا فروشنده) دریافت کرده و به دست مشتری خود برسانید! لازم به ذکر است که در حال حاضر، دیجی کالا بدین صورت فعالیت می نماید!

2

کسب درآمد از اینترنت با فروش محصولات دانلودی

یکی دیگر از روش های کسب درآمد خوب از اینترنت، تولید، فراهم آوردن و همچنین فروش محصولات دانلودی می باشد. دقت داشته باشید امروزه بسیاری از کسب و کارهای اینترنت به تولید آموزش ها در موضوعات مختلف و گوناگون و سپس فروش آن ها روی آورده اند. دقت داشته باشید در دنیای امروز دیگر کسی آموزش های تولید شده توسط خود را، بر روی دی وی دی به مشتریان نمی فروشد! با تولید و فراهم آوری محصولات دانلودی، هم در زمان و هم در هزینه های شما صرفه جویی  خواهد شد. در این روش کسب درآمد اینترنتی و ارائه محصول، مشتری می تواند در لحظه ی پرداخت هزینه، محصول مورد نظر خود را دانلود نماید و دیگر چندین روز در انتظار مامور پست و همچنین دریافت بسته ی آموزشی خود در درب منزل نباشد!

3

کسب درآمد از اینترنت با تولید محتوا و فروش آن

چنانچه کسب و کاری تصمیم داشته باشد تا بدرخشد و بتواند خود را در میان دیگر رقبا سرشناس نماید و حرفی برای گفتن داشته باشد، بایستی تولید محتوای اختصاصی را در برنامه ی کاری خود قرار دهد. همچنین می توان از طریق تولید محتوای گیرا و مناسب به کسب درآمد نیز پرداخت؛ یعنی هر فردی می تواند محتوای تولید شده توسط خود را در هر قالبی، به روش های مختلف و گوناگونی به فروش رساند. برای نمونه شما می توانید با تولید یک محتوای هدفمند، جذاب و گیرا مخاطبان بسیار زیادی به سوی وبلاگ یا وب‌سایت خود جذب نمایید و از این شیوه، به کسب درآمد بپردازید. در این روش شما می توانید آن دسته از محتواهایی را که فکر می کنید در مقایسه با بقیه، دارای ارزش بیشتری است برای فروش قرار داده و آن ها را به صورت پولی در اختیار کاربران و مخاطبان قرار دهید؛ می توان گفت مانند وب‌سایت هایی که دارای عضویت ویژه می باشند.

4

کسب درآمد از اینترنت با بهره گیری از پیام رسان تلگرام

امروزه یکی از بهترین و موثرترین روش های کسب درآمد از اینترنت، راه اندازی یک کسب و کار در بستر تلگرام است. شما با استفاده از تلگرام می توانید بدون داشتن سرمایه ای چشمگیر و قابل توجه، به کسب درآمد اینترنتی بپردازید. برای نمونه بسیاری از افرادی که تصمیم دارند تا از کانال تلگرامی خود به کسب درآمد بپردازند، به فکر انتشار تبلیغات در کانال خود و همچنین دریافت مبلغی مشخص هستند! که این طرز فکر برای بسیاری از افراد است.

متاسفانه بسیاری از افراد فقط این ایده را در ذهن دارند که کانالی با اعضای بالایی را در تلگرام راه اندازی نمایند و سپس با افزایش بازدید پست ها و همچنین افزایش تعداد اعضا، کانالی محبوب و ایده آل را فراهم نمایند! سپس از این طریق، به دریافت انواع سفارشات تبلیغ پرداخته و کسب درآمدی قابل قبول داشته باشند. در صورتی که این ایده، سخت ترین و دشوارترین ایده ی ممکن است! همچنین بسیار زمان بر نیز خواهد بود.

توحه داشته باشید ایده های بسیار زیاد و گوناگونی برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی در تلگرام وجود دارد. برای نمونه یکی از بهترین ایده ها برای کسب درآمد در پیام رسان تلگرام، راه اندازی کانال های تخصصی می باشد! برای نمونه شما می توانید کانالی تلگرامی در یک موضوع را راه اندازی کرده و در آن به معرفی متخصصان فعال در آن موضوع مشخص شده، بپردازید. در این حالت، هر کسی که به دنبال رفع نیاز خود در آن موضوع است، به کانال شما مراجعه خواهد کرد! توصیه می کنیم برای شروع کسب و کار خود، در ابتدا از هیچ متخصصی پولی را دریافت ننمایید. متخصصان موضوع مشخص شده می توانند رزومه و فعالیت های خود را برای شما ارسال کرده و شما آن ها را در کانال تلگرامی کسب و کار خود منتشر نمایید.

5

کسب درآمد از اینترنت با انجام فریلنسرینگ یا آزاد کاری

فریلنسرینگ یا آزاد کاری، فعالیتی است که برای انجام آن، به هیچ سرمایه ای نیاز نداریم. برای نمونه بسیاری از آزاد کارهایی که مشغول به فعالیت در اینترنت هستند، هیچ وبلاگ یا وب‌سایتی ندارند و فقط در منزل برای دیگران کار می کنند! دقت داشته باشید شما با هر تخصص و مهارتی که داشته باشید، می توانید از آن برای رفع نیاز و حل یا مشکل هر فردی استفاده کنید و از این شیوه کسب درآمد داشته باشید.

برای نمونه چنانچه شما در طراحی گرافیک و پوستر، تخصص و مهارت لازم و کافی را داشته باشید یا به بیان واضح تر، گرافیست خوب و کار درستی باشید، می توانید با استفاده از این شیوه ی کسب درآمد، کارهای گرافیکی دیگران را انجام داده و هزینه ی انجام آن را دریافت نمایید! شاید این سوال برای‌تان پیش بیاید که من بدون داشتن وبلاگ یا وب‌سایت چطور می توانم از تخصص و مهارت خود، به کسب درآمد بپردازم؟ در این وضعیت، بایستی چه کار کنم؟

پاسخ این سوال بسیار ساده است! وب‌سایت هایی وجود دارند که شما می توانید با عضویت در آن ها، تخصص و مهارت خود را معرفی نمایید و با جلب توجه کاربران، پروژه های مرتبط با موضوع فعالیت خود را دریافت کرده، انجام دهید و به کسب درآمد بپردازید؛ وب‌سایت هایی مانند پونیشا و…

برای نمونه شما یک مترجم زبان انگلیسی هستید؛ می توانید وارد وب‌سایت پونیشا یا هر وب‌سایت دیگی شده و اطلاعات خود و روزمه ی کاری خود را وارد نمایید. مثلا شما می توانید در قسمت معرفی فعالیت بنویسید: من می توانم مقالات خارجی را به زبان فارسی ترجمه کنم و برای هر صفحه مبلغ ۳۰۰۰ تومان را دریافت می کنم.

به همین آسانی! بی شک بسیاری از افراد هستند که به دنبال یک مترجم خوب و کار درست مثل شما هستند.

6

کسب درآمد از اینترنت با بهره گیری از شبکه اجتماعی اینستاگرام

کسب درآمد از شبکه اجتماعی اینستاگرام، نیز مانند کسب درآمد از پیام رسان تلگرام است! شما می توانید همچون فعالیت در پیام رسان تلگرام، در اینستاگرام نیز صفحه ای را به رایگان و بدون هیچ هزینه ای راه اندازی کرده و به کسب درآمد از آن بپردازید. البته لازم به یادآوری است که همه ی افراد فکر می کنند تنها با راه اندازی یک صفحه ی اینستاگرام همراه با تعداد اعضای بالا می توانند به راحتی از طریق آن سفارش تبلیغات گرفته و کسب درآمد اینترنتی داشته باشند! به همین خاطر بسیاری از افراد به خرید فالوور فیک اینستاگرام روی می آورند! که این کار کاملا اشتباهی است زیرا برای این کار، هزینه و وقت زیادی را می گذارند که در نهایت هم هیچ فایده ای نخواهد داشت!

دقت داشته باشید ایده های بسیار زیاد و گوناگونی برای کسب درآمد از شبکه ی اجتماعی اینستاگرام وجود دارد؛ برای نمونه فردی که در موضوع فیتنس و تناسب اندام فعالیت می کند می تواند به اعضای صفحه ی خود برنامه غذایی صحیح و کارآمدی را بفروشد! و یا با استفاده از صفحه ی خود داروهای بدنسازی بفروشد! نمونه های بسیار زیادی از این صفحه ها در شبکه ی احتماعی اینستاگرام وجود دارد که ماهیانه درآمدهای میلیونی را به خود اختصاص داده اند. یا در شیوه ای دیگر، شما می توانید با استفاده از شبکه ی اجتماعی اینستاگرام، هنر های خود را برای فروش بگذارید! صفحه های زیادی در اینستاگرام در موضوعات مختلف هنری وجود دارند که کارهای خود را می فروشند! برای نمونه فردی نقاش خوبی است پس او می تواند تابلو های نقاشی خود را از با استفاده از اینستاگرام به علاقه مندان به نقاشی بفروشد.

در روشی دیگر شما می توانید از طریق شبکه ی اجتماعی اینستاگرام کسب و کار سنتی خود را به دیگر افراد معرفی کنید؛ برای نمونه فردی انگشتر ساز خوبی است. او می تواند به آسانی علاقمندان به انگشتر را به صفحه ی خود جذب کرده و با این روش، انگشترهای خود را به فروش رساند!

فراموش نکنید شبکه ی اجتماعی اینستاگرام بهترین وسیله برای ارائه ی نمونه کارهای شما است.