توضیح کلی در مورد افزایش اعضای گروه تلگرام

توضیح کلی در مورد افزایش اعضای گروه تلگرام

یکی از قابلیت های نرم افزار تلگرام، ساخت گروه یا (Group) است؛ شما میتوانید یک گروه تلگرام با حداقل ۳ عضو و حداکثر ۲۰۰ عضوی که در آنها تمامی اعضا میتوانند عضو جدیدی را به گروه دعوت نمایند، بسازید و با دوستان خود صحبت کنید. امکان ارسال فایل و پاسخ بر روی پیام‌های شخصی افراد، همچنین ارسال پیام صوتی و تصویری از ویژگی‌های گروه است.

گروه تلگرام

این روزها با اطمینان کامل می توان گفت پیام رسان تلگرام در اکثر تلفن های همراه و نیز تبلت های مردم ایران، حرف اول و آخر را می زند! به همین دلیل تلگرام، پرطرفدار ترین شبکه ارتباطی در ایران لقب گرفته است.
اگر شما مدیر یگ گروه تلگرامی هستید و قصد دارید تعداد زیادی عضو در گروه خود داشته باشید، می توانید از روش های ساده و آسانی برای این کار استفاده نمایید؛ اما هیچ گاه این نکته ی بسیار مهم را از یاد نبرید که محتوا و مطالب گروه شما بایستی مورد پسند اعضای گروهتان قرار بگیرد تا همین تعداد ممبر در گروه شما باقی مانده و بخاطر این محتوای مفید و ارزشمند بر تعداد اعضای گروه شما افزوده شود!

افزایش اعضای گروه تلگرام

افزایش اعضای گروه تلگرام

گروه تلگرام


برای این که دوستان خود را در یک گروه و بتوانید تعداد ممبرهای گروه خود را افزایش دهید، دو روش وجود دارد؛ روش اول استفاده از لینک گروه است؛ روش دوم استفاده از قابلیت Add Member  در گروه تلگرامی و در روش سوم و کمی خلاقانه، اضافه کردن یک مخاطب پر شماره می باشد که می تواند صدها نفر را به گروه شما اضافه نموده و گروه شما را پر جمعیت نماید!

 افزایش اعضای گروه تلگرام


در توضیح روش اول؛ هدف انتشار لینک گروه در گروه های دیگر و یا حتی کانال های دارای بازدید بالا می باشد که با این کار گروه خود را به سایر افراد معرفی می کنید و تعدادی از افراد با لینکی که دریافت کرده اند، وارد گروه شما شده و در صورتی که مطالب گروه شما را مفید و ارزشمند بدانند در گروه باقی می مانند و حتی ممکن است این افراد به اعضای ثابت در گروه شما تبدیل شوند (لازم به ذکر است این کار بسیار سخت بوده و با ۲ الی ۳ بار تبلیغ قطعا افراد زیادی وارد گروه شما نمی شوند). شما می توانید با تبلیغات گسترده در این زمینه، این روش را نیز عملی نمایید.
اما در این شرایط بسیاری از افراد نمیدانند که چگونه لینک گروه خود را پیدا کنند!
به این موضوع توجه داشته باشید که تنها مدیر گروه میتواند با استفاده از روش توضیح داده شده در پایین، لینک گروه را بدست آورد؛ سپس میتواند آن را برای سایر کاربران ارسال نماید.
اما در رابطه با بدست آوردن لینگ گروه تلگرامی؛ ابتدا بایستی دوارد گروه خود شوید. سپس وارد بخش Group info شده (روی نام گروه کلیک کنید) و روی Add Member انتخاب کنید.
گزینه Invite to Group Via Link را انتخاب نمایید؛ اکنون می توانید در صفحه باز شده لینک گروه را کپی کرده و برای افراد دیگر و دوستانتان بفرستید.
در انتها روش دیگری را نیز به شما معرفی میکنیم؛ اما این روش را به هیچ وجه برای انجام به شما پیشنهاد نمیکنیم! شما می توانید اعضای فیک (مجازی) به گروه خود اضافه نمایید! اما دقت داشته باشید پیام رسان تلگرام بعد از مدتی همه ی ممبرهای فیک (مجازی) را از گروه شما حذف می کند. بهتر است تنها و تنها با تبلیغات گسترده، تعداد اعضای گروه خود را افزایش دهید.