قوانین سایت

قوانین سایت

قوانین فروشنده فایل
-مسئولیت انتشار کلیه فایل های قرار گرفته در سایت به عهده ارسال کننده فایل می باشد و سایت اطلس فایل هیچ مسئولیتی در قبال عواقب بعدی آن ندارد.

 

- محتویات فایل ارسالی بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد.

 

- عدم ارسال فایل هایی که نیاز به مجوز انتشار دارد.(در صورت نداشتن مجوز مربوطه)

 

- عدم ارسال فایل هایی که به صورت رایگان موجود است.

 

- عدم ارسال فایل هایی که مربوط به اشخاص و بدون اجازه صاحب اثر  می باشد

 

- به طور کلی ارسال فایل های مخرب، توهین آمیز، دارای کپی رایت، مغایر با شئونات اخلاقی و اسلامی، سیاسی و اطلاعات مربوط به اشخاص ممنوع می باشد.

 

- درصورتی که فایل فروش رفته کلاهبرداری باشد یا هدف ضایع کردن حقوق دیگران باشد اطلس فایل مبلغ فایل فروش رفته را به ‏صورت کامل و بدون در نظر گرفتن کارمزد اطلس فایل یا بازاریاب ( درصورتی که از طریق بازاریابی فروش رفته باشد ) از حساب ‏کاربر کسر و برای مشتری برگشت می دهد.‏

 

جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی تسویه کاربران بعد از 24 ساعت و تا 48 ساعت صورت می گیرد، توصیه می کنیم ‏تسویه ها را به صورت پایا انتخاب نمایید.

 

- به استناد ابلاغيه شماره 3/18/154057 مورخ 93/08/24 دفتر سياست گذاري و برنامه ريزي امور پژوهشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، هرگونه خدمات انجام، تدوين، و خريد و فروش پروژه ها و پايان نامه هاي دانشجويي در اينترنت و توسط کسب و کارهاي اينترنتي ممنوع است و متخلفان از سوي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، مورد پيگرد قانوني قرار خواهند گرفت.

 

 


قوانین بازاریاب فایل
- توجه داشته باشید که حق بازاریابی تنها در مواردی صورت میگیرد که منجر به خرید از طریق لینک ارائه شده توسط سایت اطلس فایل صورت گیرد و در صورتی که مشتری خریدی انجام ندهد هیچ مبلغی به عنوان پورسانت به شما تعلق نمیگیرد.

 

- هر گونه استفاده نادرست از سیستم بازایابی شامل تقلب ، فریب دادن و یا گمراه کردن منجر به غیر فعال شدن اکانت بازاریابی خواهد شد.

 

- هر گونه تبلیغ غیرواقعی و یا اطلاعات غلط در رابطه با محصول ارائه شده منجر به غیر فعال شدن اکانت بازاریابی خواهد شد.

 

- تمامی محصولاتی که از طریق لینک بازرایابی شما خریداری شده اند بلافاصله در پنل شما قابل مشاهده هستند.

 

جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی تسویه کاربران بعد از 24 ساعت و تا 48 ساعت صورت می گیرد، توصیه می کنیم ‏تسویه ها را به صورت پایا انتخاب نمایید.

ثبت نام سریع

در کمترین زمان ممکن فروشگاه خود را بسازید